GS1

زمانی که شما با یک زبان مشترک با مشتریان خود، تأمین کنندگان و یا شرکای تجاری صحبت می‌کنید، در تجارت تسهیل ایجاد می‌شود. همه ی ما به شیوه خودمان کارها را انجام می‌دهیم. اگرچه این تفاوت‌ها در انجام کارها هویت یک سازمان را مشخص می‌کند، اما درعین‌حال می‌توانند در زمان همکاری با یکدیگر منجر به ایجاد مشکل شود. در چنین شرایطی GS1 به کمک شما می‌آید.

صرف‌نظر از این‌که چه موفقیتی در انتظار شماست، داشتن قابلیت شناسایی، ثبت و به اشتراک‌گذاری اطلاعات برای دستیابی به آن، موضوعی مهم و حیاتی می‌باشد. استاندارد‌های ما با ایجاد یک زبان مشترک زمینه‌ای را فراهم می‌کنند که به‌واسطه آن سازمان‌ها و کسب‌وکار‌ها بتوانند این کار را انجام دهند.

ما با تمام شرکت‌ها در هراندازه و ابعاد قابل تصوری همکاری می‌کنیم. و اگرچه ما به رقابت سالم معتقدیم، بااین‌حال در برخی زمینه‌ها «همکاری» یک موضوع بسیار مهم است. این فلسفه، چگونگی تشکیل ساختار ما را نشان می‌دهد و تضمین می‌کند جهت پذیرش استانداردها که به‌عنوان یک حق برای اعضای ما در نظر گرفته شده است، با یکدیگر همکاری داشته باشیم. به منظور درک بهتر درباره GS1 در مورد تأثیرات بارکد‌ها در اموری که امروزه انجام می‌شود، مطالعه کنید

تاریخچه GS1

همه چیز با یک بارکد شروع شده است.

در تاریخ ۲۶ ژوئن سال ۱۹۷۴، یک بسته آدامس تبدیل به اولین محصول اسکن شده در فروشگاه شد. امروزه بارکدها نقش اساسی در زنجیره تأمین دارند و تضمین می‌کنند که محصولات در زمان مناسب به قفسه های خرده فروشی منتقل می شوند.

ما استانداردهایی را که توسط خرده فروشان، تولیدکنندگان و تأمین کنندگان مورد استفاده قرار می گیرند را مدیریت می‌کنیم. اگر شما می خواهید یک بارکد قابل اسکن در سراسر جهان بر روی یک قلم کالا قرار دهید، می بایست با ما در این زمینه صحبت کنید.

اگرچه داستان ما با یک بارکد آغاز شد، اما استانداردهای ما جهت انعکاس و نفوذ در دنیایی که در آن زندگی و کار می کنیم، تکامل یافته اند.

این استانداردها باعث بالا رفتن کارایی، در بسیاری از بخش های خرده فروشی و سلامت تا بخش های حمل و نقل و لجستیک شده است. ما همیشه در حال انجام کار برای اعضای خود هستیم. ما در حال گشودن درب ها و کاهش هزینه های مربوط به کسب و کار هستیم.

GS1 و دولت

پشتیبانی از دولت ها، دستیابی به اهداف سیاسی

GS1 بارکد را اولین بار در سال ۱۹۷۴ معرفی کرد. ما یک سازمان استاندارد جهانی، غیرانتفاعی و بی طرف هستیم که کارایی و شفافیت را برای زنجیره تأمین به ارمغان می آوریم. استانداردهای ما توسط صنعت‌گران تایید شده است و به شما در دستیابی به اهداف سیاست عمومی خود کمک می کند.

استانداردهای ما با رضایت و توافق عمومی طراحی و اثبات شده و از همکاری با شرکت های معتبر جهانی و همچنین تولید‌کنندگان و شرکت‌های محلی بهره می برد. ابزارهای GS1 به سازمان ها کمک می کند تا داده های مهم و حیاتی از طریق تولید همه جانبه به مصرف کننده انتقال یابد. این امر سبب پیدایش یک زبان رایج که سیستم ها و فرایندها را در سراسر جهان پایه گذاری می کند، شده است.

GS1 در حال همکاری با دولت ها در چندین بخش و جغرافیای گوناگون می باشد.

ما با چه کسانی کار می کنیم

بیش از یک میلیون اعضا

ما با سازمانها در هر ابعادی همکاری می کنیم. بیش از یک میلیون شرکت عضو GS1 هستند. از نام های خانوادگی بین المللی گرفته تا کسب و کارهای کوچک و محلی.

روزانه بیش از ۵ میلیارد تراکنش بر اساس استاندارد‌های GS1 اتفاق می‌افتد