0

تایید اصالت کالا، اکنون در دسترس تر از همیشه

[tm_heading tag=”h5″ custom_google_font=”” google_fonts=”font_family:Poppins%3A300%2Cregular%2C500%2C600%2C700|font_style:300%20light%20regular%3A300%3Anormal” font_weight=”600″ text=”تایید اصالت کالا، اکنون در دسترس تر از همیشه” line_height=”1.4″][tm_spacer size=”lg:25″][tm_heading tag=”div” custom_google_font=”” text=”سامانه ردیابی، رهگیری و تایید اصالت کالا شامل بخش‌هايي همچون تامين‌كنندگان، ارگان نظارتي و مشتريان مي‌باشد. در اين سامانه تمامي توليد‌كنندگان و تامين‌كنندگان براي محصولات خود كد جهاني قلم كالا GTIN (شماره جهانی قلم کالای تجاری)دريافت مي‌كنند و بر اساس ساختار طبقه‌بندي جهاني GPC (ساختار طبقه بندی جهانی) اقدام به تشكيل كاتالوگ الكترونيكي محصول خود مي‌كنند. سپس سامانه براي هر كالاي توليدي كد سريالي (به همراه اطلاعات تكميلي ديگر مانند شماره سري ساخت، تاريخ توليد، تاريخ انقضا و غيره) تخصيص مي‌دهد. با اين روش تامين‌كنندگان مي‌توانند تمامي محصولات خود را به صورت يكتا شناسايي و كد سريالي را به صورت يك نماد باركد بر روي ليبل چاپ كرده و آن را بر روي محصولات خود الصاق كنند. توليد‌كنندگان و تامين‌كنندگان مي‌توانند كد سريالي محصولاتي را كه مي‌خواهند براي توزيع در بازار ارسال كنند، انتخاب كرده و به كارتابل ارگان نظارتي، ارسال مي‌كنند.”][tm_spacer size=”lg:63″]
[tm_heading tag=”h5″ custom_google_font=”” font_weight=”600″ text=”کنترل کیفیت ” line_height=”1.4″][tm_spacer size=”lg:23″][tm_heading tag=”div” custom_google_font=”” text=”در كارتابل ارگان نظارتي، تمامي محصولاتي كه ارسال شده است به تفكيك تامين‌كنندگان قابل مشاهده است. ارگان نظارتي، سريال‌هاي ارسالي را دريافت كرده و به بررسي كيفيت كالاها مي‌پردازد. اگر كيفيت كالا متناسب با فاكتور‌هاي كنترلي باشد، آن‌ها را تاييد مي‌كند و اگر كالاها مشكلي داشته باشد با ذكر علت، آن‌ها را به تامين كننده باز مي‌گرداند.”][tm_spacer size=”xs:30;lg:35″][tm_heading tag=”div” custom_google_font=”” text=”تمامي سريال‌هاي تاييد شده و تاييد نشده به كارتابل تامين‌كننده ارسال مي‌شود. در اين قسمت تامين‌كننده مي‌تواند ببيند كه علت عدم تاييد كالاها چه بوده است و به بر طرف كردن مشكل آن بپردازد و آن را دوباره براي ارگان نظارتي ارسال كند. در قسمت كالا‌هاي تاييد شده، تامين‌كنند مي‌تواند اطلاعات كالا (شماره سريال كالا‌ها و كاتالوگ الكترونيكي) را به مشتري خود ارسال كند.
در اين سامانه از طريق اپليكشن موبايل امكان استعلام اصالت كالا توسط خريداران در بازار نيز وجود دارد.
“]
[tm_image image=”875″][tm_spacer size=”sm:30″]
[tm_spacer size=”xs:30;lg:52″][tm_heading tag=”div” custom_google_font=”” text=”استفاده از اين سيستم يكپارچه مي‌تواند مزاياي زير را براي توليد‌كنندگان و مصرف‌كنندگان داشته باشد:
1. ثبت و كنترل آمار توليدي محصولات به صورت سيستمي
2. شناسايي محصولات در سطح بين‌المللي
3. شناسايي تامين‌كنندگان كالا
4. شناسايي بازار‌هاي هدف جديد
5. ايجاد قابليت رديابي و رهگيري كالا
6. انجام تبادل اطلاعات در كوتاه‌ترين زمان ممكن
7. جلوگيري از ورود محصولات بي‌كيفيت به زنجيره تامين
8. محافظت از برند توليد‌كنندگان
9. تاييد اصالت محصولات
10. كاهش هزينه‌هاي مديريتي
11. مديريت سيستمي اطلاعات
12. گسترش و معرفي محصولات در بازار‌هاي جهاني
13. شناسايي تامين كنندگان جديد
امكانات سامانه
• شناسايي دسته‌اي و منحصر بفرد اقلام تامين
• تعريف كاتالوگ الكترونيكي محصول بر اساس نياز سازمان‌ها
• مشخصات فني خاص به هر قلم كالا
• چاپ باركد در نماد ديتا ماتريس
• برداشت و ثبت اطلاعات به صورت اسكن باركد با باركد اسكنر
• برداشت و ثبت اطلاعات به صورت اسكن باركد با موبايل
• دريافت خروجي اطلاعات در فرمت اكسل
• چاپ اطلاعات بر روي كاغذ
• رديابي محصولات به صورت منحصر‌بفرد
• ارائه گزارشات تجمعي و تحليلي
“][tm_spacer size=”xs:30;lg:68”]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.