استانداردهای لوازم آرایشی و بهداشتی GS1

“استانداردهایی که باعث ایجاد اطمینان در زنجیره تأمین جهانی شما می‌شوند”

برای اینکه بدانید استانداردهای لوازم آرایشی و بهداشتی GS1 چه کاربردی دارند به شما پیشنهاد می‌شود این مقاله جذاب و کاربردی را از دست ندهید. استانداردهای لوازم آرایشی و بهداشتی GS1 از برندهای زیبایی پشتیبانی می‌کند تا کانال‌های عرضه خود را سریع، آسان و مقرون به‌صرفه‌تر از طریق ایجاد یک فرایند تجاری مشترک و یک زنجیره تأمین پویا رشد دهند.

سازمان GS1 می‌داند صنعت زیبایی به‌طور مداوم در حال تحول است و با چالش‌های جدیدی روبه‌رو می‌شود، به‌ویژه که خرده‌فروشی آنلاین جهانی در حال رشد است.
کالاهایی که از یک نقطه فروش در یک فروشگاه خرده‌فروشی عبور می‌کنند ، دارای بارکدی هستند که به‌راحتی و سریع می‌توان شماره آن را اسکن کرد. با استفاده از شماره بارکد، قیمت و نام کالا از بانک اطلاعاتی کالا برای چاپ روی رول اسکنر گرفته می‌شود. شماره قلم کالا همچنین یک پیش‌نیاز برای اطمینان حاصل کردن از آمار فروش قابل‌اعتماد برای استفاده در تصمیم‌گیری‌های خرید ، پیگیری سود و تخصیص فضای قفسه است.
بسیاری از  نمایندگی‌های سازمان GS1 در سراسر جهان فعالانه در بخش‌های مختلف خرده‌فروشی فعالیت می‌کنند. ایده‌های زیادی برای به اشتراک گذاشتن و چیزهایی برای یادگیری از سازمان‌های نمایینده GS1 وجود دارد.

اجرای استانداردهای لوازم آرایشی و بهداشتی در اروپا

استانداردهای لوازم‌ آرایشی و بهداشتی GS1 ایمنی را افزایش داده و با اطمینان از رعایت بهداشت در ساخت و توزیع محصولات آرایشی و بهداشتی در بازار جهان به ویژه اروپا سخن می‌گوید و سطح بیشتری از حمایت بهداشت عمومی را در اختیار مصرف کنندگان اروپایی قرار داده‌است. استانداردهای لوازم آرایشی و بهداشتی GS1  از سال 2013 در اروپا در حال اجرا هستند. تعهدات جدید مرتبط با این آیین نامه آرایشی و بهداشتی چالشی است که شرکت های این حوزه با آن روبرو هستند.
برای انجام این کار ، تعدادی از ذی‌نفعان اقتصادی به منظور توسعه بهترین شیوه های پیروی از آن و بهینه سازی روش ساخت آنها ، به سازمان GS1 در اروپا روی آورده‌اند.
به همین دلیل ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا از استانداردها نهایت استفاده را ببرید. از تهیه تصویر بارکد مناسب برای محصولات خود گرفته تا حفاظت برند شما از طریق اطلاعات مورد اعتماد محصول؛ از ارائه مشاوره در مورد تصاویر و استانداردسازی تصاویر دیجیتال تا مشخص کردن نحوه شناسایی شناسه‌های منحصربه‌فرد در فضاهای خرده‌فروشی آنلاین و آفلاین در سراسر جهان.