مسائل مربوط به خرده فروشی های مدرن شامل سرعت ورود به بازار ، تقاضا در مورد کالاها ، میزان گردش کالا ، فصلی بودن محصول و دقت موجودی است. با ظهور خرده فروشی های omni channel  ، صنعت پوشاک و کفش مخصوصاً برای حفظ مدیریت مؤثر موجودی مورد چالش قرار می گیرند. در پاسخ به این شرایط بازار ، تعداد فزاینده ای از شرکت ها در صنعت به برچسب گذاری در سطح (RFID) بر اساس استانداردهای کد محصول الکترونیکی (EPC) روی آورده اند تا به طور موثر دید زنجیره تأمین ، مدیریت موجودی فروشگاه و مصرف کننده را فعال کنند. GS1 ایران در همکاری نزدیک با فعالان صنعت برای تحویل سریعتر ، خدمات بهتر مشتری و به حداقل رساندن موقعیت های خارج از بورس و نشانگرها ، در برآورده کردن انتظارات مصرف کنندگان و تحقق سودآوری بالاتر کمک می کند.

با استفاده از استانداردهای جهانی GS1 و راه حل های GS1 ایران، می توانیم به:

  • الزامات پلی ایجاد می‌کند بین تأمین کنندگان و خریداران با ارائه دستورالعمل های اجرای استاندارد و آموزش امکان پذیر در استقرار برچسب گذاری (RFID) بر سطح آیتم ، از کدگذاری(EPC) ، سریال سازی تا تأیید صحت و قرارگیری
  • لیستی از فروشندگان دارای مجوز ILT برای تهیه منبع برچسب های (RFID) ، خوانندگان و سایر راه حل های مرتبط
  • افزایش شفافیت زنجیره تأمین و اثبات تحویل به منظور افزایش دقت موجودی
  • به خرده فروشان این اختیار را بدهید تا از مزایای برچسب RFID در سطح مورد استفاده کنند تا بتوانند در زمان واقعی سفر مصرف کننده را تجزیه و تحلیل کنند

استانداردهای GS1 ایران برای برندهای پوشاک بسیار حیاتی است. از طریق استانداردها ، محصولات با کارآیی بیشتری در زنجیره تامین جهانی حرکت می کنند و سریعتر و با هزینه کمتری به مشتری می رسند.

استانداردهای ما زبان مشترکی را برای شرکای تجاری جهانی فراهم می کند. شناسه های منحصر به فرد GS1 در تمام خرده فروشی های تلفن همراه ، آنلاین و آفلاین در سراسر جهان  کار می کند. استانداردهای پیام رسانی ما به شما امکان می دهد وظایف اداری غیر ارزش افزوده خود را به صورت خودکار تنظیم کنید و فن آوری شناسایی فرکانس رادیویی (GS1 RFID) کنترل موجودی شما را بهبود می بخشد.