اولین گام برای ورود به دنیای کسب‌وکار و تجارت، شناسایی محصولات است.

استانداردهای GS1، این امکان را فراهم کرده است تا شرکت‌ها بتوانند با زبانی مشترک، به تجارت با یکدیگر بپردازند.

این استانداردها، سیستم مشترکی برای شناسایی محصولات شما و سایر موارد همچون جعبه‌ها، واحدهای لجستیکی، موقعیت مکانی و دارایی‌ها ارائه می‌دهند.

این موضوع باعث می‌شود تا به اطلاعات با ارزشی درباره‌ی زنجیره تأمین کسب‌وکار خود، دست‌یابید و این اطلاعات را با شرکای تجاری خود به اشتراک بگذارید.

تمام کلیدهای شناسایی GS1، در سطح جهان منحصربه‌فرد بوده و می‌توانند بین سازمان‌ها، به اشتراک گذاشته شوند و باعث افزایش شفافیت در زنجیره تأمین برای شرکای تجاری می‌شوند. این کلیدهای شناسایی همچنین توسط آمازون، EBay و Google shopping توسط بازارهای آنلاین (صنایع، خرده‌فروشی، بازار) استفاده می‌شوند.

برای شروع کافی است یک پیش‌شماره شرکتی از GS1 دریافت کنید.

هنگامی‌که شما عضو GS1 ایران شوید، ما پیش‌شماره شرکتی شمارا صادر می‌کنیم و از این طریق می‌توانید برای تمام محصولات خود قابلیت شناسایی و خیلی از خدمات دیگر را دریافت کنید

فرآیند شناسایی GS1 معمولاً در بخش مواد غذایی با استفاده از کد GTIN صورت می‌پذیرد.

GTIN یا شماره جهانی قلم کالای تجاری عددی است که تقریباً در هر بارکدی در جهان مشاهده می‌شود. شما می‌توانید از این کد برای شناسایی محصولات استفاده کنید. همچون سایر کلیدهای شناسایی GS1، این عدد نیز با پیش‌شماره شرکتی شما آغاز می‌شود.

SSCC یا کد سریالی محموله ارسالی، برای شناسایی واحدهای لجستیک مورداستفاده قرار می‌گیرد و از آن‌ها برای ردیابی حمل‌ونقل بین تأمین‌کنندگان و خرده‌فروشان استفاده می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر درزمینه عضویت در GS1 و دریافت پیش‌شماره شرکتی و سایر خدمات با شماره 14-88924605

تماس حاصل فرمایید.