جلسه فی‌مابین مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران و شرکت توزیع برق استان گلستان

دسته بندی ها

درباره ما

این سامانه با تخصیص شناسنامه بر مبنای استاندارد‌های بین‌المللی، خدمات ردیابی، رهگیری و تایید اصالت کالا را به صورت آنلاین ارائه می دهد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

شما می‌توایند با ارسال نظرات و پیشنهادات خود به ما در امر بهبود این سامانه یاری رسانید
جلسه فی‌مابین مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران و شرکت توزیع برق استان گلستان
جلسه فی‌مابین مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران و شرکت توزیع برق استان گلستان

به درخواست شرکت توزیع برق استان گلستان به‌جهت برگزاری جلسه با مدیران و کارشناسان آن مجموعه و همچنین تأمین‌کنندگان شرکت توزیع برق، به‌منظور معرفی استانداردهای GS1 در زمینه ردیابی و معرفی سامانه تأیید اصالت کالا(سامانه ETS)، در روز یکشنبه مورخ 09/04/1398 جلسه ای در محل دفتر مهندسی شرکت توزیع برق گرگان و با حضور آقای بابایی رئیس گروه GSS، آقای اکبری مشاور مدیرعامل، آقای شاهی مدیر دفتر خدمات مشترکین، آقای زوار مسئول بخش فناوری اطلاعات گروه GIS، آقای عبداللهی فرد مدیر دفتر نظارت بر بهره‌برداری، آقای دهقان رئیس گروه مجریان طرح و جمعی از کارشناسان و تأمین‌کنندگان این مجموعه برگزار شد .

این جلسه توسط کارشناس مرکز خانم رنجبر و رحیمی با معرفی استانداردهای GS1 ، کلیدهای شناسایی و حوزه‌های کاربردی آن در صنعت، و اهمیت ردیابی کالاها، چالش‌های ردیابی در صنعت و ارائه راهکارهای GS1 آغاز شد.  همچنین درباره نحوه کار با سامانه ردیابی و تأیید اصالت کالا (سامانه ETS) توضیحاتی داده شد.

از جمله خواسته هایی که از سوی شرکت توزیع برق و تأمین‌کنندگان شرکت توزیع برق در این جلسه مطرح شد عبارتند از:

  • نیاز به شناسایی دقیق کنتورها، تاریخ و زمان نصب، تعیین نصاب و تعمیرات صورت گرفته بر روی کنتورها  و به‌طورکلی ردیابی کنتورها در مناطق مختلف شهری و روستایی استان گلستان.
  • نیاز به برچسب‌های مقاوم با طول عمر بالا که در برابر شرایط محیطی نظیر رطوبت مقاوم باشند.
  • ایجاد امینت و حراست از اطلاعات ارائه‌شده از سوی تأمین‌کنندگان .

در انتها بابایی رئیس گروه GSS در خصوص گام‌های موردنیاز در راستای پیاده‌سازی طرح ردیابی کالا در شرکت توزیع برق گرگان و تجربیات مفیدی که از پیاده‌سازی این طرح در شرکت توزیع برق استان‌های دیگر وجود دارد، سؤالاتی مطرح کردند  که توسط آقای براتی مدیر توسعه استانداردهای مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران پاسخ دقیق داده شد..

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *