درباره سامانه

درباره سامانه ردیابی ، رهگیری و تایید اصالت کالا

کالایی که به دست مردم می‌رسد معمولا مسیر طولانی را از بالادست زنجیره تامین طی می کند تا از ترکیب و تغییر بر روی مواد اولیه به محصول نهایی تبدیل شود. همچنین از چندین دست مبادله شده و در رسیدن آن به دست مردم از وارد‌کنندگان و تولید‌کنندگان تا توزیع‌کنندگان و خرده فروشان نقش ایفا می کنند.
کالا در همه جای زندگی مردم حضور دارد. در منزل، اداره، تولید، فروش، جابجایی ها و هر آنچه که می توان تصور کرد.
از کالاهای مصرفی گرفته تا کالاهای زینتی، مردم روزانه با تعداد زیادی کالا سر و‌کار دارند. صبح که از خواب بیدار می‌شوند از کالای خواب مثل پتو، تشک، ملحفه و … استفاده می‌کند، صبحانه از کالاهای مصرفی مانند شیر، پنیر، نان و … استفاده می کند، به همین ترتیب در محل کار تا انتهای شب، حتی وسائل نقلیه.
حال بهتر متوجه خواهید شد که چه مقدار کالا اهمیت دارد و چه مقدار با سلامت مصرف کنندگان آن در ارتباط است.
مردم باید بسیاری از نیاز‌های خود را از طریق کالاهای مختلف تامین نمایند. بنابراین این حق مصرف‌کننده است که از سلامت، امنیت و قیمت کالایی که تهیه می کند اطمینان حاصل نماید.
همچنین برای مدیریت زنجیره تامین کشور مدیریت تامین کالا بسیار مهم و حیاتی است.
اعضای زنجیره تامین به دنبال فروش بیشتر، کاهش هزینه‌ها و ایجاد تجربه خرید بهتر برای مشتریان هستند.
این موضوع جز با مدیریت زنجیره تامین که منتج به افزایش سرعت انتقال کالا، ایجاد شفافیت و اعتماد مصرف کننده می‌شود میسر نخواهد بود.
مرکز ملی شماره‌گذاری کالا از ۲۳ سال پیش در ایران تاسیس شده است و تا کنون اطلاعات بیش از ۳۶۰۰٫۰۰۰ قلم کالا را از ۹۰٫۰۰۰ تامین‌کننده در بانک ملی اطلاعات کالا به ثبت رسانده است.این مرکز با راه‌اندازی سامانه ETS و ارائه خدمات ردیابی، رهگیری و تایید اصالت کالا در زنجیره تامین، پیگیری امور مربوط به کالا را به آسان ترین و سریع ترین روش ممکن مسیر ساخته است.

درباره مرکز:

 

مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران در سال 1374 توسط موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی تاسیس و  به عنوان عضو سازمان GS1 بین‌الملل در ایران پذیرفته شد. مرکز، خدمات مختلف و گسترده‌ای را سازگار با استانداردها و راهکارهای جهانی در اختیار شرکت‌ها و موسسات فعال در کشور قرار می دهد.

 

مدیرعامل مرکز: دکتر محمدرضا یاورزاده

تجربه ما

طراحی 98%
خدمات بازاریابی 99%
تولید محصول 88%
ارائه راهکار 96%
استاندارد سازی 100%
20
تعداد توزیع برقها
96384
تعداد کالاهای ثبت شده
18
تعداد تامین کنندگان
15
تعداد توزیع کنندگان مجاز

رضایت مشتریان

در اینجا مشتریان ما در مورد ما و خدمات ما نظر می دهند.

با تشکر ویژه از مرکز ملی کالا و خدمات ایران ، ما از مشارکت در این پروژه خرسندیم و امیدواریم شرکت های توزیع برق با یک صدای واحد موضوع مهم ردیابی و تایید اصالت کالا را دنبال نمایند

مهندس شیبانی

مرکز GS1 ایران شریک ، دوست و همکار قدیمی مجموعه زبراسیا است و استانداردها و خدمات آنها برای تمامی کسب و کارها می تواند مفید باشد

جناب آقای بهمنی

آشنایی با مرکز ملی شماره‌گذاری کالا گشت و باب جدیدی را برای شرکت توزیع برق مشهد دررسیدن به اهداف پروژه  رهگیری کالا و بهبود نظام کنترل کیفیت کالای ورودی به شرکت گشود

مهندس ابوترابی
تصویر اسلاید
تصویر اسلاید
تصویر اسلاید
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر