نظارت بر محصول در سراسر زنجیره تامین ( تایید اصالت ، ردیابی ، رهگیری )

سامانه ( ETS ) با تخصیص شناسنامه بر مبنای استاندارد‌های جهانی ، خدمات ردیابی کالا در زنجیره تامین ، رهگیری کالا در زنجیره تامین و تایید اصالت کالا را به صورت آنلاین ارائه می دهد

ارزشهای پیشنهادی سامانه ETS

مزایای که با عضویت در مرکز ملی شماره گذاری کالا و سامانه ETS در زمینه ردیابی کالا و رهگیری کالا و تایید اصالت کالا بهره مند خواهید شد

کاهش زمان ثبت اطلاعات

قابلیت ردیابی خدمات پس از فروش

کاهش نامه گاری و تشریفات اداری

کاهش مصرف منابع نظیر کاغذ

ردیابی کالا در سراسر کشور

افزایش کیفیت خدمات

مزایای خدمات ما

شما باعضویت در مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران و پرداخت حق عضویت و دریافت کدهایی مانند GS1 و GLN و GTIN و .... می توانید از مزایای فوق العاده این مرکز برای رهگیری کالا در زنجیره تامین ، ردیابی کالا در زنجیره تامین و تایید اصالت کالا بهره مند شوید

سوالات متداول

براي عضويت در مركز ملي شماره گذاري كالا از كجا بايد شروع كرد
مراجعه به پرتال irancode.ir > عضويت > ايجاد درخواست عضويت جديد
آیا برای عضویت، نیازی به مراجعه حضوری به مرکز می باشد
خیر ، کلیه مراحل دریافت عضویت، بصورت غیرحضوری و آنلاین می باشد و نیازی به مراجعه حضوری به مرکز یا دفاتر نمایندگی نمی باشد.
چگونه می توان به راهنمای عضویت دسترسی پیدا کرد
مراجعه به irancode.ir > ورود به سیستم > نحوه تکمیل فرم های عضویت و ویرایش
آیا محدودیتی برای ثبت نام اشخاص حقیقی یا حقوقی وجود دارد
کلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی که دارای پتانسیل تامین کالا بوده و از نظر قانونی مجاز به فعالیت اقتصادی می باشند، می توانند از این مرکز عضویت دریافت نمایند.

چرا باید مارا انتخاب کنید

GS1 ایران در سال‌های متمادی تجارب گرانبهایی اندوخته است و در کنار خود از تیم های کاری حرفه ای بهره می‌برد.

سرویس مشاوره

مجموعه GS1 ایران آماده است تا هرگونه سوال و ابهام شما نسبت به سامانه را برطرف کند، همچنین مادامی که سامانه ردیابی و تایید اصالت کالا در مجموعه شما استفاده شود، خدماتی از سمت GS1 عرضه خواهد شد.

استفاده از استاندارد جهانی GS1

استانداردهای GS1 به مدت 40 سال در حال استفاده بوده است. امروزه بارکدها بیش از 5 میلیارد بار در روز اسکن می‌شود و بیش از 300،000 کسب‌و‌کار در 25 صنعت مختلف از استانداردهای GS1 در سراسر جهان استفاده می‌کنند. استانداردهای GS1 کسب و کارها را قادر می سازد خدمات کارآیی ارائه نموده و برای آینده نیز نوآوری داشته باشند.

مجموعه قابل اعتماد

GS1 ایران با توجه به بخشنامه شماره ... یکی از 12 مرجع اصلی بانک اطلاعات در ایران است و تنها مرجع صحیح قابل اعتماد در رابطه با اطلاعات اقلام کالا و خدمات به‌شمار می‌رود.

فرم مشاوره

GS1 ایران برای اینکه بداند از چه طریقی به شما کمک کند، نیاز به دریافت اطلاعاتی در مورد کسب و کارتان دارد. خواهشمندیم فرم زیر را با دقت پر کنید. پس از دریافت اطلاعات کارشناسان ما آن را بررسی کرده و با شما تماس می‌گیرند.

هم‌چنین شما می‌توایند با ارسال نظرات و پیشنهادات خود به ما در امر بهبود این سامانه یاری رسانید.

لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر