هزاران دلیل برای دریافت بارکد GS1

شما برای فروش محصولات خود به یک بارکد نیاز دارید و برای داشتن یک بارکد نیز به یک شماره منحصر به فرد GS1 احتیاج دارید.<br /> وقتی که شماره ها و بارکدهای خود را از GS1 ایران دریافت می کنید، این سیستم شناسایی منحصر به فرد، به کسب و کار شما ارزش افزوده می دهد و پول شما را پس انداز می کند.<br /> شماره ها و بارکدهای GS1، همه جا مورد استفاده قرار می گیرد، در خرده فروشی و فروش آنلاین، توزیع کننده، تامین کننده و تولیدکننده. و امروزه این شماره ها و بارکدها در صنعت بهداشت و درمان بر روی داروها، دستگاه های پزشکی و حتی بیماران نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

چه کاری لازم است شما انجام دهید؟

1. به GS1 ایران پیوندید.

2. پیش شماره شرکتی GS1 خود را دریافت کنید.

3. شماره ها و بارکدهای GS1 را به محصولات خود تخصیص دهید.

زمانی که شما پیش شماره شرکتی GS1 خود را دریافت کردید، شما می توانید به صفحه اعضا وارد شوید، که ابزارها و خدمات متفاوتی را برای مدیریت بارکدهای محصولات شما در اختیارتان قرار می دهد.
01
سامانه صدور کد
برای مدیریت و ذخیره سازی تمامی شماره های تخصیص داده شده به محصولات شما کمک می کند- به شماره های تخصیص داده شده به محصولات شما، شماره جهانی قلم کالای تجاری (GTIN)گفته می شود.
02
صدور نماد بارکد
بارکد محصول شما را به راحتی و به سرعت تولید می کند.
03
حمایت و راهنمایی
ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. بنابراین در صورتی که برای پیاده سازی یا اینکه این استانداردها چگونه می توانند به پیشرفت کسب و کار شما کمک کند، ما شما را راهنمایی می کنیم.

چرا شماره ها و بارکدهای GS1 را دریافت کنید؟

شما یک گواهینامه رسمی GS1 دریافت خواهید کرد که به شما این اطمینان را می دهد که شماره های شما منحصر به فرد است.

شما می توانید به صورت آنلاین ثبت نام کنید و قادر خواهید بود که GTIN های خود را در عرض چند دقیقه تخصیص دهید.

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با مزایای استفاده از استانداردهای GS1 در دوره های آموزشی ما شرکت کنید.

ما به شما کمک می کنیم تا محصولات خود را شناسایی کنید و آن ها را در فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه های اینترنتی به فروش برسانید. GTIN هایی که به محصولات شما اختصاص داده می شود در تمامی بازارهای فروش محصولات معتبر خواهد بود.

تیم پشتیبانی ما برای کمک به شما همواره آماده است.

استفاده از سامانه صدور کد به شما در ایجاد، ذخیره سازی و مدیریت تمام GTIN های محصولاتتان کمک می کند.

ما بخشی از سازمان جهانی GS1 هستیم که بارکدهای ما در سراسر دنیا و در زنجیره تأمین هر کشوری قابل استفاده می باشد و شما می توانید برای تجارت جهانی محصول خود از آن ها استفاده کنید.

ما با اعضای خود همکاری می کنیم تا به طور مداوم استانداردهای خود را توسعه دهیم و همچنین با خرده فروشی ها جهت تبادل راحت تر اطلاعات محصول شما همکاری می کنیم.

دریافت بارکد برای . . .

خرده فروشی

 

بهداشت و درمان

 

مواد غذایی

 

فروش در گوگل

 

فروش آنلاین

 

فروش در آمازون

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

شما می‌توایند با ارسال نظرات و پیشنهادات خود به ما در امر بهبود این سامانه یاری رسانید