خدمات مشاوره‌

خدمات مشاوره بارکد چگونه است؟

در GS1 ایران ما بر این باوریم که اجرای صحیح استانداردهای این سازمان منجر به ایجاد یک مزیت تجاری قابل‌توجه برای کسب‌وکار شما می‌شود. چه از طریق افزایش فروش، (زمانی که اطلاعات صحیح محصول مرتبط با کد GTIN منحصربه‌فرد شما با شرکای تجاری‌تان به اشتراک گذاشته می‌شود) یا از طریق بهره‌وری هزینه‌ها بر اساس مدیریت بهتر موجودیتان در یک زنجیره تأمین.

ما چگونه به کسب‌وکار شما کمک می‌کنیم؟

 

تیم متخصصان ما با شما همکاری می‌کنند تا مطمئن شوید که استانداردهای GS1 را به روشی که برای کسب‌وکار شما مطلوب است اجرا می‌کنید. در اینجا به برخی از روش‌هایی که می‌توانیم به اعضای خود در شناسایی و استفاده از ارزش‌های سازمانشان کمک کنیم، اشاره می‌کنیم:

  • افزایش فروش و کاهش هزینه‌ها
  • پیاده سازی سامانه ردیابی ETS
  • پیاده سازی سامانه کدینگ سازمانی
  • بهترین استانداردهای لازم برای کسب و کار شما
  • ….

چرا باید GS1 را انتخاب کنید؟ 

 

ما تغییراتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که صنایع، سازمان‌ها و تیم‌ها را قادر می‌سازد تا به اهداف بلند مدت خود دست یابند. ما این کار را با درک اولویت‌های کاری شما انجام می‌دهیم و اطمینان حاصل می‌کنیم که می‌توانید از بهترین تجارب صنعت بهره‌مند شوید.

ما با شرکت‌هایی در زمینه خرده‌فروشی، مواد غذایی و مراقبت‌های بهداشتی و … در پروژه‌های بلند مدت با کوتاه مدت  کار کرده‌ایم. ما سعی می‌کنیم یک درک عمیق و یک نگاه کلی از موضوعاتی که مشاغل در این بخش‌ها با آن روبرو هستند داشته باشیم.

ما یک رویکرد متمرکز و مستقل را برای کوچک‌ترین شرکت‌های نوپا تا بزرگ‌ترین سازمان‌های جهانی، اتخاذ کرده‌ایم. مشاوران باتجربه و خبره ما با طیف وسیعی از زمینه‌های کاری و بیش از 24 سال تجربه راه‌حل‌های  کارآمدی را به شما ارائه می‌دهند.

ما بخشی از شبکه جهانی سازمان‌های GS1 هستیم، بنابراین به منبع دانشی بیش از 150 کشور جهان دسترسی داریم.

GS1 ایران برای اینکه بداند از چه طریقی به شما کمک کند، نیاز به دریافت اطلاعاتی در مورد کسب و کارتان دارد. خواهشمندیم فرم مشاوره که در انتهای صفحه آمده است  را با دقت پر کنید. پس از دریافت اطلاعات کارشناسان ما آن را بررسی کرده و با شما تماس می‌گیرند.هم‌چنین شما می‌توایند با ارسال نظرات و پیشنهادات خود به ما در امر بهبود استانداردها یاری رسانید.


فرم درخواست مشاوره

[tm_contact_form_7 id=”4190″ style=”02″]

نظرات مشتریان

مرکز GS1 ایران یک شریک و دوست قدیمی برای شرکت زبرآسیا است و استانداردها و خدمات آن می تواند برای همه مشاغل مفید باشد.

جناب آقای بهمنی

با تشکر ویژه از مرکز ملی کالا و خدمات ایران ، ما از مشارکت در این پروژه خرسندیم و امیدواریم شرکت های توزیع برق با یک صدای واحد موضوع مهم ردیابی و تایید اصالت کالا را دنبال نمایند

مهندس شیبانی

آشنایی با مرکز ملی شماره‌گذاری کالا گشت و باب جدیدی را برای شرکت توزیع برق مشهد دررسیدن به اهداف پروژه  رهگیری کالا و بهبود نظام کنترل کیفیت کالای ورودی به شرکت گشود

مهندس ابوترابی

زمینه‌های مشاوره

تیم مشاوره بارکد

کمک برای پیاده‌سازی بهترین استانداردها

کمک برای پیاده‌سازی بهترین استانداردها

پیاده سازی سامانه کدینگ سازمانی

پیاده سازی سامانه کدینگ سازمانی

ردیابی درون سازمانی / خارج سازمان

ردیابی درون سازمانی/خارج سازمان

افزایش فروش و کاهش هزینه‌ها

افزایش فروش و کاهش هزینه‌ها